Seriály onlineSeriály online najdeme především na internetu, kde si můžeme stáhnout nebo rovnou pustit obrovské množství seriálů z celého světa, ať už v originálním znění nebo s českým dabingem. Seriály online najdeme na mnoha specializovaných stránkách, na kterých jsou téměř všechny populární seriály, které známe z televizních obrazovek. Kromě internetu jsou další možností, jak sledovat seriály online také placené videotéky, které v poslední době získávají čím dál větší oblibu. Seriály online díky nim můžeme sledovat také na našich televizorech, ale i mobilních zařízeních jako jsou tablety nebo chytré telefony.

Sleduju seriály online zcela zdarma. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka pěti sekund.

Na čem můžeme sledovat seriály online?

Asi nejčastějším způsobem, jak lidé sledují seriály online je na počítači nebo notebooku prostřednictvím specializovaných webových stránek, na kterých jsou stovky až tisíce epizod různých seriálů z celého světa. V posledních letech však přibývá také lidí, kteří sledují seriály online na svých televizních přijímačích. Na těch je mohou sledovat např. přes placené videoportály, jako je např. Topfun, Voyo nebo HBO OD. Nejpohodlnější je samozřejmě sledovat seriály online na televizorech s velkou úhlopříčkou nebo na monitoru počítače, ale kromě nich můžeme seriály online sledovat i na tabletech a chytrých mobilních telefonech. Ideálním příkladem, kdy stojí za to se na seriály online dívat, je například dlouhá cesta vlakem nebo autobusem, kdy díky těmto seriálům nebo filmům nám cesta mnohem rychleji uteče.

Proč sledovat seriály online?

Je celá řada důvodů, proč lidé sledují seriály online. Asi hlavním a nejčastějším důvodem je to, že seriály online si můžeme pustit kdykoliv na ně máme čas a chuť a nemusíme se tak vázat na televizní program. Můžeme si pustit seriály, které zrovna žádné televizní stanice u nás nevysílají a nemusíme tak čekat na to, až se objeví v televizním programu. Výhodou je také to, že si můžeme seriál kdykoliv zastavit a pak znovu pustit a nic nám neuteče ( i když tuto funkci začínají v poslední době nabízet i nové televizory a poskytovatelé IPTV vysílání). Dalším plusem sledování seriálů online je obrovský výběr z nabídky stovek televizních seriálů z celého světa. Můžeme si kdykoliv vybrat přesně to, co nás zajímá a máme daleko větší výběr než z nabídky televizních kanálů. Navíc na internetových stránkách se seriály online bývá často kompletní nabídka všech dosud natočených epizod jednotlivých seriálů, takže můžeme vidět všechny díly.

Seriály online ke stažení na internetu

Kromě možnosti pustit si jednotlivé díly naších oblíbených seriálů online a nemuset tak čekat na jejich stažení, si samozřejmě seriály můžeme i stáhnout do svého počítače nebo notebooku a pak si je kdykoliv pustit, třeba v momentě kdy zrovna nebudeme připojení k internetu. Stránek na kterých si seriály můžeme stáhnout je obrovské množství a najdeme na nich většinu známých seriálů, které se vysílaly na českých televizních programech. Mezi nejznámější a nejoblíbenější portály, ze kterých si můžeme seriály, ale i filmy nebo písničky ve formátu mp3 stahovat, patří server http://www.ulozto.cz/ na kterém je už nahraných více než 34 milionů různých souborů.

Evropa 2 je soukromá rozhlasová stanice, první komerční rádio v České republice po roce 1989.Seriály online na YouTube

Některé seriály můžeme online sledovat také na oblíbeném portálu YouTube, který patří mezi nejnavštěvovanější internetové stránky na světě. Seriálů zde sice není příliš velké množství, protože zde převažují spíše kratší videa, ať už hudební videoklipy nebo jiné nahrávky, ale i zde se dají nějaké zajímavé seriály najít. Můžeme si je tak pustit okamžitě bez dlouhého čekání. Mezi seriály online na YouTube najdeme jak české, tak zahraniční seriály, ale často se stává (a to především u filmů), že lidé, kteří je na YouTube umístili na ně neměli práva a tak bývají mnohdy tyto seriály a filmy z YouTube smazány.

ČT24 živě je velice zajímavé.

Seriály online ve službě Voyo

Pokud máme rádi seriály z produkce televize Nova, je pro nás ideální volbou videotéka Voyo, jejíž součástí je velké množství seriálů, které se vysílaly a vysílají na této televizi. Prostřednictvím služby Voyo si tak kdykoliv můžeme pustit nejnovější seriály, jako jsou např. Doktoři z Počátků, Helena nebo Ordinace v růžové zahradě 2, ale i starší seriály, jako např. Pojišťovna štěstí.cz nebo Redakce. Kromě českých seriálů online zde najdeme také pár zahraničních seriálů – patří mezi ně oblíbený americký sitcom Ženatý se závazky, který vysílá mimo jiné i televizní stanice Smíchov a z těch novějších pak třeba Breaking Bad.

Seriály online ke shlédnutí na internetu

Na internetu najdeme spoustu stránek, na kterých můžeme sledovat seriály online bez toho, že bychom museli čekat až se nám příslušná epizoda stáhne do počítače. Online můžeme sledovat obrovské množství seriálů z celého světa a to jak s českým dabingem, tak v originálním znění s titulky. Největší výhodou sledování seriálů online přes internet je to, že nemusíme čekat, až budou náš oblíbený seriál dávat v televizi, ale můžeme si ho pustit kdykoliv na něj máme čas a chuť. Které české webové stránky se seriály online patří k těm nejlepším a je na nich největší množství seriálů? Jeden z nejlepších a nejznámějších českých webů se seriály online najdeme na adrese http://serialy.kinotip.cz/. Součástí stránek jsou odkazy na několik desítek známých televizních seriálů, mezi kterými nechybí ani nejoblíbenější seriály jako jsou Simpsonovi, Teorie velkého třesku nebo Přátelé. Nabídka seriálů na této stránce je nesmírně bohatá a obsahuje několik tisíc epizod různých seriálů. Další kvalitní internetovou stránkou se seriály online je http://www.sledujuserialy.cz/. Velmi pěkně graficky zpracované stránky, které provozuje Česká pirátská strana, obsahují necelé dvě stovky atraktivních seriálů, od těch  nejznámějších až po ty méně známé. Na úvodní stránce nás uvítá úvodní fotka s postavičkami ze seriálu Simpsonovi, kteří zde mají kompletní nabídku všech epizod tohoto seriálu. Nejoblíbenější seriály online, které sleduje největší množství lidí najdeme na stránce http://www.topserialyonline.cz/. Výběr seriálů zde není příliš velký, v nabídce je necelá třicítka seriálů, jedná se však o ty nejatraktivnější záležitosti, jako je např. Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Simpsonovi, South Park nebo Hra o trůny. Skutečně velký výběr seriálů online pak nabízí stránky http://playserial.eu/, kde je však potřeba se nejdříve zaregistrovat a teprve potom si můžeme seriál pustit. Poslední stránkou se seriály online, kterou si představíme je http://www.serial-online.cz/. Výhodou tohoto webu je to, že kromě seriálů jsou zde odkazy na velké množství televizních pořadů z archivů různých televizních kanálů. Jsou tady především odkazy na pořady České televize, ale také pořady z TV Prima, Prima ZOOM nebo z internetové televize stream.cz. Po kliknutí na vybraný seriál nebo pořad a konkrétní díl se nám pak tento pořad otevře v novém okně v přehrávači této televizní stanice.

Nejoblíbenější seriály online

Seriálů vzniká v posledních letech velké množství a i díky svojí kratší délce jsou pro mnoho lidí atraktivnější než dlouhé filmy. Které seriály patří u nás mezi ty nejoblíbenější? Nejoblíbenějším seriálem, který se u nás vysílá už mnoho let je americký kreslený seriál Simpsonovi. Simpsonovi online patří mezi ty seriály, na které se můžeme podívat nebo si je stáhnout na většině webů se seriály k online zhlédnutí nebo ke stažení. Dalším velmi oblíbeným a sledovaným seriálem je Teorie velkého třesku (v originále The Big Bang Theory). Tento úspěšný seriál znají čeští diváci např. z vysílání televizní stanice iPrima Cool a mohou si jej kdykoliv pustit online na internetu nebo stáhnout do svého počítače. Ke stálicím mezi nejoblíbenějšími televizními seriály nejen u nás, ale i ve světě, patří už mnoho let americký sitcom Přátelé. Tento velmi úspěšný a populární seriál se vysílá od roku 1994 a u nás se s ním diváci mohli poprvé setkat na obrazovkách České televize, kde se vysílal řadu let. V současné době jsou Přátelé mimo jiné v programu stanic Smíchov nebo Fooor. Na internetu si pak milovníci tohoto sitcomu mohou všechny díly pustit online nebo si je stáhnout do svých počítačů a notebooků. Co se týká zemí původu, tak drtivá většina nejlepších a nejoblíbenějších seriálů pochází z USA. Když se podíváme na žebříček nejoblíbenějších televizních seriálů na ČSFD, zjistíme že v první dvacítce jsou až na pár výjimek, které tvoří seriály z Velké Británie, samé seriály z USA. Zvláště oblíbené sitcomy umí v USA dělat skutečně dobře, zatímco u nás většina pokusů o tento typ seriálu skončila neúspěchem. Ať už se jednalo o první český sitcom Nováci nebo cokoliv jiného, nikdy tyto seriály nedosahovaly kvalit amerických vzorů. V poslední době si však čeští diváci oblíbili seriál Comeback v hlavní roli s Martinem Dejdarem, který patří k těm lepším českým sitcomům.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!