Sleduj seriály ve VoyoPro ty, co rádi sledují televizní seriály z produkce TV Nova, je skvělou možností, jak si nenechat ujít žádný díl videoportál Voyo. Ten umožňuje sledování oblíbených seriálů, jako je Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Okresní přebor atd. a to kdykoliv na ně máme čas. V nabídce Voyo jsou však nejen české seriály, které vyrobila Nova, ale i některé vybrané zahraniční tituly, jako např. oblíbený sitcom Ženatý se závazky nebo různé seriály pro děti. Velkou výhodou sledování seriálů na Voyo je také to, že mnohé díly seriálů zde můžeme vidět ještě dříve, než se objeví na televizních obrazovkách. Díky tomu, že Voyo už lze sledovat nejen na SMART televizorech, ale pomocí nového Voyo Playeru na jakékoliv televizi, je tak služba dostupná skoro pro každého. Kompletní podrobné informace o Voyo najdeme na jeho stránkách, které jsou na adrese http://voyo.nova.cz/.

Sleduj seriály na CBS Drama

Televizních kanálů, které se zaměřují hlavně na seriály není příliš mnoho. Jedním z nich je stanice CBS Drama, která v České republice nahradila program Zone Romantica, který byl zaměřený hlavně na telenovely. CBS Drama vysílá především klasické seriály o mezilidských vztazích a v jejím programu najdeme známé tituly, jako je např. Dynastie, Případy otce Dowlinga nebo Horká stopa L.A. CBS Drama je zařazena do základních placených nabídek většiny českých kabelových a IPTV operátorů včetně UPC, naopak na satelitu je u nás pouze v Digi TV.

Sleduj seriály na AXN

Zatímco CBS Drama je svým zaměřením orientovaná spíše na starší diváky, AXN boduje hlavně u mladší generace. Televizní kanál AXN je plný atraktivních akčních, sci-fi nebo krimi seriálů a v jeho programu najdeme oblíbené seriály jako je Dr.House, JAG, Star Trek nebo Námořní vyšetřovací služba. Kromě seriálů se v jeho programu vyskytují také akční filmy a další zajímavé pořady. Od podzimu 2013 pak na český trh nově vstoupily kanály AXN White a AXN Black, které nahradily dříve vysílané stanice AXN Crime a AXN Scifi. Jednotlivé kanály AXN pak najdeme v nabídkách vybraných kabelových a IPTV operátorů nebo na satelitu. Webové stránky v češtině včetně TV programu a dalších informací jsou pod odkazem http://www.axn.cz/. 

Sleduj seriály na Universal Channel

Posledním televizním kanálem zaměřeným na seriály, na který se podíváme, je Universal Channel. 24 hodin denně na něm můžeme sledovat atraktivní americké seriály a občas se v programu objevují i filmy. Bližší informace a kompletní TV program této stanice najdeme na webových stránkách http://www.universalchanneltv.cz/. Naladit si tuto stanici pak můžeme u většiny IPTV a kabelových operátorů včetně UPC, ze satelitních pak např. na Freesatu.

Evropa 2 je soukromá rozhlasová stanice, první komerční rádio v České republice po roce 1989.

Sleduj seriály přes iVysílání

Velké množství především českých seriálů můžeme zcela zdarma sledovat prostřednictvím iVysílání veřejnoprávní České televize. Využívat iVysílání můžeme jak na počítačích, noteboocích, tabletech a chytrých mobilních telefonech, tak na nových SMART televizorech. Česká televize zpřístupnila všem divákům svůj bohatý archiv pořadů, filmů a seriálů a v jejím iVysílání tak můžeme vidět nepřeberné množství zajímavých titulů pro děti i pro dospělé. Ze seriálů si tak kdykoliv můžeme pustit např. Arabelu, Boba a Bobka, Dobrou čtvrť, Chalupáře, My všichni školou povinní, Návštěvníky, Panoptikum města pražského, Rozpaky kuchaře Svatopluka, Sanitku, Vyprávěj a mnoho dalších. Kromě seriálů a filmů je zde také nepřeberné množství sportovních pořadů, dokumentů, hudebních pořadů, zábavních pořadů atd. iVysílání České televize tak nabízí nejbohatší nabídku pořadů na našem trhu a neustále přibývají další.

ČT24 živě je velice zajímavé.

Sleduj seriály přes PrimaPLAY

Pro ty, co mají rádi seriály a pořady z produkce televize Prima, je určený videoarchiv PrimaPLAY, na kterém mohou sledovat pořady, seriály nebo zpravodajské relace, které se na Primě vysílaly. Součástí portálu PrimaPLAY jsou i vybrané pořady z programů Prima Cool, Prima Love a Prima Zoom. Kromě základní verze PrimaPLAY je k dispozici také placený PrimaPLAY Premium, který za pouhých 49 Kč měsíčně nabízí možnost sledování všech videí bez reklam a k tomu navíc jako bonus přímý přenos zápasu fotbalové Ligy mistrů UEFA, který žádný český televizní program nevysílá.

Sleduj hodnocení seriálů na ČSFD

Pokud nás nějaký seriál v televizi zajímá, ale nevíme, jestli stojí za to se na něj podívat, nebo se nám seriál hodně líbil a chceme se o to podělit s ostatními, můžeme využít stránek filmové a seriálové databáze na http://www.csfd.cz/. Najdeme zde obrovskou databázi českých a světových filmů a seriálů všech žánrů a u každého se můžeme podívat na spoustu detailních informací. U jednotlivých titulů tak vidíme jejich hodnocení v procentech, které jim udělili ostatní diváci, podrobnější informace o obsahu, seznam herců, kteří v seriálu hráli, fotogalerii a komentáře diváků. Součástí webu jsou i žebříčky, ve kterých se můžeme podívat např. na nejlépe hodnocené seriály, nejoblíbenější seriály nebo naopak na nejhorší seriály podle uživatelů ČSFD. Pokud se na stránkách zaregistrujeme, můžeme sami filmy hodnotit a komentovat a zároveň si sestavit vlastní seznam filmů a seriálů, které už jsme viděli. Na ČSFD jsou i diskusní fóra, ve kterých si můžeme vyměňovat názory s ostatními uživateli, informace o nových filmech na plátnech kin nebo televizní program s tipy na nejzajímavější filmy. Registrovaní uživatelé ČSFD mají také často možnost účastnit se jako první různých filmových premiér atd. Konkurenční filmovou databázi pak najdeme pod odkazem http://www.fdb.cz/. Tyto stránky už nejsou tak oblíbené a navštěvované, ale i na nich najdeme spoustu informací o seriálech a filmech. Hodně dobrá je zde fotogalerie, která někdy bývá obsáhlejší než na ČSFD. Ze zahraničních filmových a seriálových webů pak musíme zmínit hlavně http://www.imdb.com/ – největší světovou databázi filmů a seriálů. Stránky jsou v anglickém jazyce a kromě základní bezplatné verze existuje také placená IMDb Pro s dalšími funkcemi a možnostmi.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!